ODBIÓR I DOSTAWA ZAMÓWIENIA

1. Klient ma możliwość wyboru sposobu odbioru i dostawy zamówienia poprzez wskazanie w formularzu zamówienia, o którym mowa w § 2 ust. 1 i 2 powyżej, jednej z poniższych form realizacji zamówienia:

1.1.  wysyłka towaru na adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia lub poprzez rejestracji w Sklepie;

1.2. odbiór osobisty towaru w Lombard Stówka, mieszczącym się przy al. 23 Stycznia 50 w Grudziądzu.

2. Wysyłka towaru,  o której mowa w ust. 1.1 powyżej, następuje w terminie do 4 dni roboczych od otrzymania przez Lombard Stówka od PayU potwierdzenia zapłaty należności przez Klienta pod warunkiem, że całe zamówienie jest skompletowane. Wysyłki są realizowane na terenie Polski.

3. Wysyłka towaru,  o której mowa w ust. 1.1 powyżej, może nastąpić w drodze jednej z poniższych form realizacji zamówienia, którą należy wybrać w formularzu zamówienia: (i) przesyłki kurierskiej zwykłej; lub (ii) przesyłki za pobraniem (płatność przy odbiorze).

4. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego towaru w Lombard Stówka, o którym mowa w ust. 1.2 powyżej, Klient otrzyma na wskazany przez siebie zgodnie z § 2 ust. 2 powyżej adres e-mail wiadomość o gotowości przedmiotu zamówienia do odbioru w terminie do 4 dni roboczych od otrzymania przez Lombard Stówka od PayU potwierdzenia zapłaty należności przez Klienta pod warunkiem, że całe zamówienie jest skompletowane.

5. Wszystkie przesyłki wraz z dowodem zakupu są dostarczane na adres podany w zamówieniu, zgodnie z niniejszym regulaminem Sklepu.

6. Paczki wysłane przez Sprzedawcę nie są dostarczane w soboty, niedziele i święta.

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceną obowiązującą w każdej sprzedaży jest cena wskazana przy towarze w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep ma prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu oraz wprowadzania do nich zmian. O każdej takiej zmianie zostanie zawarta informacja na stronie internetowej Sklepu. Zmiany cen nie rzutują na umowy zawarte z Klientami przed ich zmianą.

CENNIK

Sposób wysyłki

Po wpłacie

Płatność przy odbiorze

Czas

Odbiór osobisty

0 zł

0 zł

-

Przesyłka kurierska

17,00 zł

20,00 zł

24 godziny robocze

 

Jesteśmy na Tablica.pl                                                             

Mamy 100 % pozytywnych komentarzy!
Sprawdź nasze aukcje